Za nami konferencja pt. „Kariera IT”- FOTORELACJA

Za nami konferencja pt. „Kariera IT”- FOTORELACJA

6 grudnia odbyła się mikołajkowa edycja konferencji pt. „Kariera IT” w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. W imprezie wzięło udział kilkaset osób, które miały okazję spotkać się z liderami branży IT i zapoznać się z licznymi ofertami pracy. Nie zabrakło także atrakcji towarzyszących wydarzeniu.

Prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów IT cieszyły się bardzo dużą popularnością. Niemal na każdym z wykładów sala pękała w szwach. Trudno się dziwić, ponieważ ich tematyka była niezwykle ciekawa. Łukasz Brandt z Rabbit Form opowiadał np. o nowym zawodzie na rynku pracy jakim jest drukarz 3D. Filip Godecki z Bitcurex wyjaśniał zgromadzonym różnicę między walutą tradycyjną a kryptograficzną. Fani Oculus Rift także znaleźli coś dla siebie w postaci prelekcji Pawła Surgiela na temat tego urządzenia. Można je było także osobiście przetestować na stoisku studia Vizao. To tylko nieliczne przykłady tematów, jakie pojawiły się tego dnia.

hilton

Wśród wystawców znalazły się m.in. takie firmy jak: Comarch, Fujitsu, Ericpol, Rossmann, Mobica, Accenture, CK Zeto, Grafton, Sygnity , AMG.net czy FabLab Łódź, którego kroczący robot przykuwał uwagę uczestników. Stoisko Rabbit Form z drukarkami 3D także przeżyło prawdziwe oblężenie. Nie brakowało chętnych do zobaczenia maszyn w akcji oraz do zadawania pytań na temat tej technologii. Mieliśmy także przyjemność sprawować patronat medialny nad wydarzeniem.

Miłym akcentem podczas imprezy było wspólne jedzenie pizzy przez zwiedzających i wystawców oraz konkursy z nagrodami. Do wygrania były m.in. bilety do teatru, książki, vouchery na kurs fotografii czy szkolenia w formie on-line.

Autor: Milena Piskorz

ZDJĘCIA DZIĘKI UPRZEJMOŚCI ORGANIZATORA:

 Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.