Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ZMorph VX i nie boicie się zapytać

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ZMorph VX i nie boicie się zapytać

ZMorph VX to najbardziej uniwersalna i zarazem praktyczna, wielofunkcyjna drukarka 3D, którą można umieścić na biurku. Dzięki trzem, różnym metodom wytwarzania i dziesiątkom dostępnych materiałów, ZMorph stał się najbardziej wszechstronną maszyną do zadań specjalnych. Niemożliwe?

ZMorph VX to wielofunkcyjne urządzenie najnowszej generacji, które na pierwszy rzut oka cechuje niebanalny design i solidne wykończenie. Dzięki systemowi wymiennych głowic ZMorph VX może pełnić rolę drukarki 3D, frezarki CNC, jak również maszyny do grawerowania laserowego.

 

Zaletą ZMorph VX jest jej dokładność w skali mikronów, powtarzalność na miarę przemysłową oraz jakość druku, wyczuwalna nawet w dotyku. Umożliwia dwumateriałowy druk 3D oraz mieszanie kolorów, mapowanie obrazów na modelach 3D a także druk z wymywalnym materiałem PVA. Dodatkowym atutem jest automatyczna kalibracja, uruchamiana jednym przyciskiem na panelu dotykowym.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ZMorph VX i nie boicie się zapytać 5

Konstrukcja ZMorpha VX przygotowana jest tak, aby zdać cięższy egzamin niż jakakolwiek inna drukarka 3D – wytrzymałości na obciążenia przy pracach CNC. Gruba aluminiowa rama wzmacniana płaskownikami ze stali konstrukcyjnej, superpłaska i wytrzymała powierzchnia platformy druku 3D wykonana z borosilikatowego szkła, podwójne pasy napędzające oś X z systemem naciągu Gates PowerGrip, Closed Loop System i wysokiej klasy komponenty to tylko niektóre z rzeczy, które dbają o twoją niezakłóconą niczym pracę.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ZMorph VX i nie boicie się zapytać

Dzięki głowicom CNC PRO oraz Laser PRO, można tworzyć wykorzystując takie materiały, jak drewno, szkło akrylowe, wosk CAD/CAM, płyta modelarska, miedziane laminaty do PCB, filc, kryngielit i wiele innych.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ZMorph VX i nie boicie się zapytać 7Dedykowane oprogramowanie w postaci nowego Voxelizera pozwala na wykonywanie czynności takich jak np. drukowanie 3D, cięcie czy grawerowanie, bez konieczności przełączania między różnymi programami. Można zoptymalizować swoje modele za pomocą filtrów 3D a także drukować zaawansowane konstrukcyjnie obiekty, dzięki inteligentnym strukturom podporowym.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ZMorph VX i nie boicie się zapytać 8

Zainteresowała Cię drukarka ZMorph VX? Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem info@rabbitform.pl ; Rabbit Form jest oficjalnym resellerem drukarek marki ZMorph.

 

Źródło: materiały prasowe ZMorph S.A

 Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.