5 pomysłów na Walentynki w 3D

5 pomysłów na Walentynki w 3D

Tak. Świętuję Walentynki. I nic mnie nie obchodzi, że nie jest to nasza narodowa tradycja. Mało obchodzi mnie również, że jest to „amerykańska komercha”. Jeżeli 14 lutego jest mi w stanie przypomnieć chociażby o tym, gdzie mam czerwone szpilki i taką też szminkę, to ja temu dniu dziękuję bardzo.

Poza tym zdaje się, że romantyczny gest jeszcze nikogo nie zabił. Jeśli więc samo słowo „Walentynki” nie przyprawia Was o mdłości, zerknijcie na 5 gadżetów, które możecie własnoręcznie wydrukować i podarować bliskiej osobie.

1. Serca dwa od Fischfluous
Prawdziwa miłość podobno trwa wiecznie. Symbolem takiego właśnie uczucia ma być pierścionek projektu Fischfluous. Uwieńczeniem plecionej obrączki są dwa splątane (oczywiście na zawsze) serca. Coś idealnego dla miłośniczki sztuki jubilerskiej. Po pliki zapraszam TĘDY.

5 pomysłów na Walentynki w 3D

2. Serce w pojedynkę
Przy okazji Święta Zakochanych od tematu biżuterii nie uciekniemy. Dlatego druga z moich propozycji to także coś z tej działki. Czerwony wisior od idea design powstał jako praca na walentynkowy konkurs zorganizowany przez Myminifactory.com. Nie wiem, czy został dostrzeżony przez jury, ale bez wątpienia może się podobać. Pliki konieczne do wydruku są TUTAJ.

5 pomysłów na Walentynki w 3D 1

3. Message in the…robot
To idealna propozycja dla nieśmiałych. Podoba Ci się koleżanka z biura? Wzdychasz do kolegi z pokoju obok. Zostaw jej/mu wiadomość ukrytą w drukowanym ciałku mini robota. Jeśli tylko obiekt Twoich westchnień domyśli się, że figurce należy zdjąć głowę, wszystko stanie się jasne. Do pobrania TU.

5 pomysłów na Walentynki w 3D 2

4. Klucz do serca
Cały dzień ślęczałeś przy drukarce, tworząc nowe, coraz to bardziej spektakularne projekty? Na śmierć zapomniałeś, że Walentynki tuż tuż? Nie wyłączaj maszyny. Możesz szybko uratować swój honor i wydrukować jeszcze brelok projektu Urban at Work. Do dzieła! Plik znajdziesz TUTAJ.

5 pomysłów na Walentynki w 3D 3

5. Wszystko czerwone
Romantyczna kolacja bez świec to jak teczka pełna ustaw bez ustaw. Walentynkowy nastrój pomogą Wam stworzyć świeczniki do tealightów. Do tego coś, co rozanieli podniebienie (krwisty befsztyk?) i wino. Koniecznie czerwone. Pliki znajdziecie TU.

5 pomysłów na Walentynki w 3D 4

Zobaczcie również: „Pierścionki w 3D: gdzie ich szukać?”

Autor: Aleksandra Skimina