To już pewne! Nowy cykl profesjonalnych szkoleń pt: „Akademia druku 3D” w kooperacji firm Zmorph i Rabbit Form

To już pewne! Nowy cykl profesjonalnych szkoleń pt: „Akademia druku 3D” w kooperacji firm Zmorph i Rabbit Form

Już za kilka dni, dokładnie 8 listopada rozpocznie się nowy cykl profesjonalnych, dwudniowych szkoleń z druku 3D pt: „Akademia druku 3D”, realizowanych w kooperacji firm Rabbit Form i Zmorph.

Fanom druku 3D chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać sylwetki Przemka Jaworskiego oraz szeregu sukcesów, jakie odniósł na polu druku 3D w Polsce. Jednak wszystkim nowicjuszom w tym temacie  warto nadmienić, że to właśnie z jego pasji związanej z projektowaniem trójwymiarowych modeli cyfrowych powstała firma Zmorph.

Najważniejszym aspektem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż drukarek 3D oraz dedykowanego zestawu narzędzi do fabrykacji.Ich sprzęt jako jedyny na świecie umożliwia – dzięki wymiennym końcówkom- drukowanie nie tylko plastikiem, ale również ceramiką, gumą czy też czekoladą i ciastem. Podczas tegorocznych targów technologicznych, odbywających się w różnych częściach świata, to właśnie Zmorph zdobył uznanie użytkowników i otworzył sobie drzwi na zagraniczny rynek w takich krajach jak np.: Francja, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Turcja czy Rosja i inne. Całkiem niedawno otworzyli hucznie swój pierwszy showroom w stolicy druku 3D, czyli mieście Haarlem w Holandii. Apetyt na sukces pojawił się także przy okazji wypuszczenia na rynek oprogramowania Voxelizer 1.0, wspierającego niskobudżetowy druk 3D w medycynie. Uhonorowaniem pracy całego teamu Zmorph’a było otrzymanie statuetki w prestiżowym plebiscycie „Must Have”, odbywającym się w ramach Łódź Design Festival 2014. Otrzymali oni nagrodę za najlepiej zaprojektowany produkt roku.

Zmorph store Holand

Otwarcie Zmorph store w Holandii

Także dla Rabbit Form jest to bardzo owocny rok, obfitujący w szkolenia, warsztaty i inne działania edukacyjne dla firm oraz instytucji. Bardzo duże znaczenie ma dla nas opinia wśród uczestników, ich poziom zdobytej wiedzy i zadowolenia po zajęciach. Dlatego szczególnie nam miło , kiedy poznajemy nowe osoby przez rekomendację ich bliskich, przyjaciół lub współpracowników.

Współpraca Rabbit Form z Zmorph’em trwa od kilku miesięcy i wszyscy bardzo cieszymy się z faktu, że wreszcie zaowocowała wspólnym projektem szkoleniowym pt: „Akademia druku 3D. Połączenie sił, entuzjazmu i doświadczenia dwóch firm o ugruntowanej wiedzy w dziedzinie druku 3D z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w jakości jaką proponujemy uczestnikom szkoleń.

Przede wszystkim będą miały praktyczny charakter. Stawiamy na rozwijanie umiejętności w dziedzinie projektowania i modelowania 3D oraz wyposażenia uczestnika w wiedzę, która umożliwi mu pełną samodzielność w obszarze obsługi drukarki. Szkolenia są dwudniowe, zatem będzie sporo czasu na przeplatanie praktycznych, twardych aspektów druku 3D, elementami treningu twórczego. Zajęcia będą się odbywać między innymi w siedzibie Zmorph we Wrocławiu na ul. Tęczowej 57.  Będziemy Was na bieżąco informować o nowościach związanych z tymi szkoleniami, bo z całą pewnością to nie koniec dobrych  informacji :).

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w najbliższym szkoleniu pt: „Akademia druku 3D” tj. 8-9 listopada zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisów online. 

 

Szkolenie: „Akademia Druku 3D”
Data: 8.11.- 9.11.2014r Godzina: od 11:00 do 17:00
Miejsce: Zmorph, ul. Tęczowa 57, Wrocław
Poziom: od podstaw

                                                                       Autor: Milena Piskorz

TIF-Thessaloniki-32014-1Zmorph-6-Haarlem-showroom-opening-2014
rabbit LDF1 Łódź-Design-Festival-1-Łódź-2014

140317_przemek_but rabbit LDF2Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.


One thought on “To już pewne! Nowy cykl profesjonalnych szkoleń pt: „Akademia druku 3D” w kooperacji firm Zmorph i Rabbit Form

Komentowanie jest wyłączone.