Technologia 3D przydatna także w wakacje

Technologia 3D przydatna także w wakacje

Weekend, słoneczne letnie popołudnie, aż prosi się, aby aktywnie spędzać czas. Niestety w pobliżu brak jakiegokolwiek sprzętu, który mógłby uprzyjemnić te chwile. Co zrobić? Najlepiej samemu go sobie wydrukować.

Zróbmy sobie sprzęt do gry

Co powiecie na mini tenisa? Jak dla mnie ok. To całkiem fajny sport, który z pewnością zainteresuje całą rodzinę i znajomych.  Potrzebna będzie oczywiście drukarka 3D, chwila wolnego czasu (a ten akurat mamy) oraz trochę tworzywa.

Co z projektem?

O to akurat nie musimy się martwić. Dzięki uprzejmości firmy Designfutures, projekt rakietek można pobrać bezpłatnie z tej strony.

Technologia 3D przydatna także w wakacje 1

Szczegóły

Nie bylibyśmy sobą, jeśli nie wspomnielibyśmy o danych technicznych tego projektu. Rakietki mogą powstać zarówno z ABS, jak i zwykłego plastiku. Podczas druku poziom wypełnienia rakietek należy ustawić w granicach 5-10%, piłki natomiast na minimum 8%.

Nie ma co czekać, aż lato przeminie. My już bierzemy się za drukowanie!

Źródło: http://blog.zmorph3d.com/Profesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)


One thought on “Technologia 3D przydatna także w wakacje

Komentowanie jest wyłączone.