Ta patelnia to gratka dla fanów serialu „Gra o Tron”. Zobacz zaskakujący projekt firmy Hilted Cookware!

Ta patelnia to gratka dla fanów serialu „Gra o Tron”. Zobacz zaskakujący projekt firmy Hilted Cookware!

Firma Hilted Cookware z siedzibą w Seattle, produkująca żeliwne patelnie, wypuściła na rynek 10 – calową patelnię, inspirowaną serialem „Gra o Tron”. Produkt pod nazwą „Legend” ma nietypowy uchwyt w kształcie miecza, zaś prototyp powstał przy użyciu technologii druku 3D.

Jeśli wedle powiedzenia „twój dom to twój zamek”- czy jest lepszy sposób na obronę honoru stołu kuchennego niż ten za pomocą patelni z uchwytem przypominającym miecz? Z takiego przynajmniej założenia wyszła firma Hilted Cookware, która bierze na warsztat tradycyjne naczynia kuchenne, próbując im nadać niecodzienny wygląd. W ten oto sposób powstała patelnia, która jest nie lada gratką dla fanów kultowego już serialu „Gra o Tron”.

Zobacz także: Oscar dla Ruth Carter za kostiumy do Black Panther z drukiem 3D w tle

Po przeprowadzeniu burzy mózgów wraz z przyjaciółmi, pomysłodawcy projektu – bracia Bruce Valles i Victor Avila (przedsiębiorcy z Seattle i specjaliści od druku 3D) – zaczęli opracowywać prototyp patelni. Kiedy już mieli wydrukowany 3D projekt, który spełniał ich oczekiwania, znaleźli odpowiednią odlewnię, która zdecydowała się na podjęcie współpracy.

Ta patelnia to gratka dla fanów serialu "Gra o Tron". Zobacz zaskakujący projekt firmy Hilted Cookware! design druk 3D w biznesie Gra o tron projekt projektanci i druk 3d

„Musieliśmy znaleźć odlewnię, która miała doświadczenie w tworzeniu niestandardowych patelni, ale także aby wspierała nasze szalone wymagania projektowe. Mamy szczęście znaleźć oba pod jednym dachem ”- mówi Valles.

Ta patelnia to gratka dla fanów serialu "Gra o Tron". Zobacz zaskakujący projekt firmy Hilted Cookware! design druk 3D w biznesie Gra o tron projekt projektanci i druk 3d 1

Firma od kilku dni przyjmuje zamówienia wstępne na pierwszą partię patelni, które zostaną wysłane 19 maja – czyli na finał serii „Gra o Tron”.

 

 

Źródło: www.einpresswire.com ; www.hiltedcookware.com; www.geekwire.comNowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.