Skanery 3D zaklęty w lustrze

Skanery 3D zaklęty w lustrze

“Lustereczko, powiedz przecie, kto jest naj…” pamiętacie jak to leciało dalej? Otóż to, dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym Wasze lustro także może „przemówić”.

Nowość na rynku

Naked Labs – startup zajmujący się dziedziną zdrowia i urody, wprowadził na rynek coś naprawdę niezwykłego. Naked 3D Fitness Tracker, bo tak brzmi pełna nazwa tego urządzenia, to swego rodzaju lustro z wbudowanym systemem pełnego monitoringu ciała.

Zestaw składa się z 3 elementów, są nimi:

  • lustro, a właściwie ukryty w nim skaner 3D,
  • podkładka służąca do obracania całego ciała,
  • aplikacji mobilna na smartfona.

Zobacz również: Rekord Guinness’a za najdłuższego…

Ale tak właściwie, po co?

Ćwiczysz wytrwale, stosujesz różne diety, a w lustrze ciągle widzisz tę samą, niezmienioną od lat sylwetkę? Masz wrażenie, że włożony wysiłek nie przynosi żadnych efektów? Ciężko dostrzec progres, jeśli nie widzimy tego, jak wyglądaliśmy wcześniej. 1 czy 2 cm mniej w talii mogą być nie zauważalne, a porównanie siebie „obecnie” z „sobą” na starych fotografiach to trochę za mało. Właśnie z myślą o takich osobach powstał ten zestaw.

Istnieje rozwiązanie

Naked 3D Fitness Tracker łączy w sobie 2 pomocne funkcje. Po pierwsze pozwala wykonać dokładny skan ciała, który potem w każdej chwili można swobodnie porównywać z kolejnymi pomiarami wykonywanymi w przyszłości. Po drugie posiada szereg innych opcji wspomagających nasz trening oraz dietę. M.in. pozwala badać  poziom tłuszczu czy mięśni znajdujących się w organizmie.

Skaner 3D zaklęty w lustrze 1

Jak to działa i ile kosztuje?

Działanie tego urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy stanąć przed lustrem na dedykowanej, obracanej podkładce. Ciało zostanie zeskanowane w ciągu 20 sekund. Wymiary, porównania z poprzednimi pomiarami oraz wiele innych funkcji można sprawdzić w bezpłatnej aplikacji, którą udostępnia producent. Obecnie Naked App dostępna jest smartfony z systemami iOS oraz Android.

Film instruktarzowy znajduje się tutaj:

Co ważne, jedno urządzenie mieści profile aż 8 osób, tak więc bez problemów może z niego korzystać cała rodzina (i sąsiedzi).

Obecna cena oferowana w przedsprzedaży to 499 dolarów. Realizacja pierwszych zamówień planowana jest na marzec 2017.

Podsumowując

Naked 3D Fitness Tracker nie sprawi, że nagle zgubisz cały tłuszcz I wyrzeźbisz sylwetkę. Stanowi on natomiast całkiem fajny i przydatny dodatek, który jak najbardziej może wspomóc Cię w procesie chudnięcia.

http://www.3ders.org/Profesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)


2 thoughts on “Skanery 3D zaklęty w lustrze

Komentowanie jest wyłączone.