Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 3D 2019

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 3D 2019

Podczas tegorocznych Dni Druku firma SMARTTECH zaprezentuje premierowo swoje najnowsze rozwiązanie – MICRON3D color10Mpix. Urządzenie pozwala na zebranie pełnej geometrii obiektu, a ponadto pozyskuje informacje o kolorze każdego punktu pomiarowego.

SMARTTECH, czołowy polski producent profesjonalnych skanerów 3D zaprasza na Dni Druku 3D, gdzie odbędzie się Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10 Mpix ze zmienna objętością pomiarową. Po azjatyckiej premierze na targach TCT Asia w Shanghai czas na oficjalne zaprezentowanie nowego flagowego skanera 3D na rodzimym rynku.

Zobacz także: 11 edycja Dni Druku 3D w Kielcach już 26-28 marca 2019

MICRON3D color 10Mpix gwarantuje użytkownikowi pozyskanie precyzyjnych informacji o geometrii i kolorze dowolnego obiektu z dokładnością 0,015 mm. Wynikiem pomiaru jest kolorowa chmura o rozdzielczości 400 punktów/mm 2 przenosząca w informację X,Y,Z oraz kolorystyczną RGB. Ponadto najnowsza metoda pomiarowa pozwala na skanowanie obiektów ciemnych i błyszczących z metrologiczną dokładnością optycznej współrzędnościowej maszyny pomiarowej. Dzięki certyfikowanej dokładności jest to świetne rozwiązanie zarówno do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej, jak i wizualizacji.

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 3D 2019

W Azji skaner został bardzo dobrze przyjęty. Jakość pomiarów zrobiła duże wrażenie na odwiedzających targi i lokalnej prasie. Aby na żywo zobaczyć co potrafi MICRON3D color 10Mpix firma zaprasza na stoisko B 32.

 

 

Źródło: materiały prasowe firmy SMARTTECHNowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.