Oryginalny stolik drukowany 3D

Oryginalny stolik drukowany 3D

Dzięki technologii 3D w wielu branżach doszło do niebywałego skoku technologicznego. Medycyna, architektura, budownictwo, czy chociażby podróże kosmiczne – to tylko niektóre przykłady zastosowań druku 3D.

Ale czy technologia 3D może zostać wykorzystana przy produkcji mebli? Jak pewnie się domyślacie, odpowiedź brzmi – naturalnie tak!

Oto niezwykły stolik na kawę wydrukowany w technologii 3D

Autorem tego niecodziennego mebla jest Stelios Mousarris, znany i ceniony projektant mebli. Stolik, który stworzył stanowi połączenie tradycji z nowoczesnością, zarówno w przenośni, jak i w dosłownym znaczeniu tych słów. Blat stolika wykonany jest tradycyjnie – ze szkła. Natomiast nogi wyszły wprost z drukarki 3D.

Nogi tego niezwykłego mebla przyjęły kształt rakiet kosmicznych, które przygotowują się do startu. Powierzchnie styku szkła z plastikiem stanowią rakiety, natomiast całą konstrukcję podtrzymuje „dym” wydobywający się z rakiet.

A zresztą, po co ja będę się tak rozpisywał, lepiej sami zobaczcie to cudo:

Druk 3D może być piękny 1

Oryginalny pomysł, prawda?

Źródło: http://laughingsquid.com/Profesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)