Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 3D Solutions

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 3D Solutions

Miłośników druku 3D z pewnością ucieszy wieść, że już za niespełna trzy tygodnie będą mogli do woli obcować z ulubioną technologią. Wystarczy, aby 8 lub 9 czerwca pojawili się w Poznaniu.

Druk 3D podbija serca i umysły, a jego potencjał dostrzega już coraz szersze grono odbiorców, w tym Międzynarodowe Targi Poznańskie, które postanowiły, że nadchodzące targi ITM Polska 2016 staną się okazją do zorganizowania 3D Solutions – dwudniowej imprezy poświęconej technologii druku przestrzennego.

3D Solutions to wydarzenie skierowane zarówno do hobbystów, jak i profesjonalistów. Ci pierwsi będą mieli okazję zobaczyć druk 3D na żywo, uczestniczyć w prezentacjach drukarek, wydruków i skanerów 3D, a także konsultować się ze specjalistami. Drudzy zyskają z kolei sposobność zaprezentowania swojej działalności szerokiej publice – ze względu na odbywające się równolegle targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewnicze Focast obecność największych tuz branży przemysłowej jest niemal gwarantowana.

Mateusz Nowakowski, zastępca dyrektora targów branży druku przestrzennego 3D Solutions, jest przekonany, że „nigdzie w Polsce nie ma lepszego miejsca do organizacji tego typu wydarzenia niż Poznań podczas targów ITM Polska, gdzie prezentowane są innowacyjne maszyny i rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu”.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 3D Solutions 2
Zainteresowani? Rezerwujcie 8 i 9 czerwca na wizytę w stolicy Wielkopolski. Formularz zgłoszeniowy dla wystawców do pobrania TUTAJ.

Autor: Aleksandra Skimina