Legendy Polskie czyli technologiczno – futurystyczna wizja Krakowa. Prosto od Tomasza Bagińskiego.

Legendy Polskie czyli technologiczno – futurystyczna wizja Krakowa. Prosto od Tomasza Bagińskiego.

Czy zdjęcia stojące w ramkach na naszych komodach odejdą do historii jak zwoje pergaminów? Czy będziemy wzdychać do kolorowych figurek ukochanych osób, wydrukowanych na drukarkach 3D? Jakie bajki opowiadać będą androidy naszym dzieciom? W nowej produkcji dla Allegro Tomasz Bagiński opowiada nam Legendy Polskie.

Gród Kraka i jego mieszkańcy są w niebezpieczeństwie. Jak wielu w Polsce jest młodych geniuszy – konstruktorów? Czy polski Szewczyk Dratewka może być sprytniejszy od biblijnego Dawida? Podobnie jak w baśni, chłopak wpada na pomysł jak przechytrzyć potwora, mając na szczęście dostęp do technologii zdecydowanie nowocześniejszych od tych, którymi dysponował jego legendarny poprzednik . I tak w filmie znajdziemy psa- robota, seksownego androida, super nowoczesny śmigłowiec a wszystko to w bohatersko- miłosnej otoczce współczesnego Krakowa.

Z resztą, sam zobacz film i pozwól się wciągnąć  w niezwykły świat Tomasza Bagińskiego (Platige Image). Jeśli coś Cię zaskoczyło lub zainteresowało, podziel się z nami swoim komentarzem pod filmem.

Reżyseria: Tomasz Bagiński. Scenariusz: Błażej Dzikowski. W rolach głównych: Kim Kold i Jerzy Stuhr. Zdjęcia: Łukasz Żal P.S.C. Reżyseria castingu: Teresa Violetta Buhl. Montaż: Wojciech Jagiełło. Scenografia: Janusz Mazurczak. Kostiumy: Katarzyna Lewińska. Charakteryzacja: Janusz Kleja. Charakteryzacja Kima Kolda: Marcin Rodak. Muzyka: Atanas Valkov. Aranżacja piosenek: Marcin Macuk. Dźwięk: Aleksandra Pniak, Kacper Habisiak, Marcin Kasiński.

Autor: Łukasz BrandtPasjonat nowoczesnych technologii i myśli twórczej. Projektant form przemysłowych i eksperymentator.


2 thoughts on “Legendy Polskie czyli technologiczno – futurystyczna wizja Krakowa. Prosto od Tomasza Bagińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *