8 kanałów na YouTube z których dowiesz się więcej o druku 3D

8 kanałów na YouTube z których dowiesz się więcej o druku 3D

Prezentujemy 8 anglojęzycznych kanałów na portalu YouTube z których możecie się dowiedzieć więcej na temat druku 3D. Zaczynamy!

  1. The Maker’s Muse

8 kanałów na YouTube z których dowiesz się więcej o druku 3D co wybrać druk 3D Druk 3D praktycznie filmy instrukcje kanały youtube 1

Kanał prowadzony przez Angus’a. Propozycja idealna dla ludzi zaczynających swoją przygodę w 3D (zwłaszcza serie 101, które odpowiadają praktycznie na wszystkie pytania początkujących sympatyków 3D).

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/TheMakersMuse

  1. 3D Printing Nerd

8 kanałów na YouTube z których dowiesz się więcej o druku 3D co wybrać druk 3D Druk 3D praktycznie filmy instrukcje kanały youtube 2

Jeżeli szukacie recenzji różnych drukarek 3D, to z pewnością spodoba Wam się ten kanał. Naturalnie poza recenzjami i opisami sprzętu, znajduje się na nim znacznie więcej ciekawych informacji.

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UC_7aK9PpYTqt08ERh1MewlQ

  1. 3D Printing

Prowadzony przez samozwańczego profesora druku 3D (choć rzeczywiście nie można odmówić mu bardzo specjalistycznej wiedzy). Zawartość tego kanału to w szczególności bardzo merytoryczne filmy dotyczące technologii 3D.

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCJk5KVaJVBEEl_jP5gKjoDw

  1. Thomas Sanladerer

Jeśli chcecie zbudować własną drukarkę 3D, to od razu odwiedźcie kanał tego gościa. Znajdziecie na nim mnóstwo informacji na temat budowy drukarek 3D, odpowiednich materiałów do druku oraz wiele więcej.

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCb8Rde3uRL1ohROUVg46h1A

  1. Print That Thing

Zabawny a zarazem bardzo pouczający – tak w skrócie można nazwać filmiki dostarczane przez właściciela tego kanału. Co na nim znajdziecie? Przede wszystkim mnóstwo ciekawych i nierzadko śmiesznych projektów 3D. Jeżeli zastanawiacie się, co ciekawego może wyjść z drukarki 3D, to czym prędzej sprawdźcie ten kanał.

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/PrintThatThing/featured

  1. James Burton – XRobots

Autor tego kanału zasłynął z budowy kostiumu Iron Man’a. Cały proces jego powstawania znajdziecie na tym kanale. Dodatkowo z filmików na nim zamieszczonych dowiedzie się m.in. o procesie post-produkcji, czy dodawania elektronicznych elementów do wydrukowanych już obiektów.

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/jamesbruton

  1. Barnacules Nerdgasm

8 kanałów na YouTube z których dowiesz się więcej o druku 3D co wybrać druk 3D Druk 3D praktycznie filmy instrukcje kanały youtube 3

Jeżeli w druku 3D przede wszystkim pasjonuje Was programowanie, to z pewnością odnajdziecie się na tym kanale. Jego twórcą jest były pracownik Microsoft’u. Więcej chyba nie trzeba tłumaczyć :).

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UC1MwJy1R0nGQkXxRD9p-zTQ

  1. Simone | FNTSMN

Technologia 3D nie ma przed nim żadnych tajemnic. Zasłynął projektem drukowanej deskorolki, która została przyjęta z entuzjazmem przez wielu skaterów. Chcecie czerpać od niego wiedzę? Czym prędzej sprawdźcie kanał należący do młodego Włocha.

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/fntsmn

Źródło: blog.zmorph3d.comProfesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)