Zbuduj własnego drona za jedyne 4 funty

Zbuduj własnego drona za jedyne 4 funty

No dobra, może trochę przesadziłem. Za 4 funty kupicie jedynie gotowy projekt drona. Ale nawet to brzmi całkiem nieźle, nieprawdaż? Zatem przejdźmy do konkretów.

Sklep z projektami 3D

Firma Rchobbysuk, specjalizująca się w projektowaniu oraz druku 3D, otworzyła swój autorski sklep, w którym można nabyć projekty 3D gotowe do drukowania. W tym artykule przyjrzymy się z bliska „jak to tak naprawdę działa?”.

Wszystko podane na tacy

Wystarczy wejść na stronę sklepu, wybrać interesujący nas projekt i zapłacić. W zamian otrzymujemy link, z którego możemy pobrać zakupiony projekt. Plik zawiera wszystkie niezbędne informacje (włącznie z listą narzędzi potrzebnych do złożenia drukowanego obiektu).

Ok, a co jeśli nie mam drukarki 3D?

Firma pomyślała i o tym. Rchobbysuk świadczy także usługi drukowania 3D. Tak, więc jeśli chcemy załatwić wszystko za jednym zamachem, wystarczy wybrać projekt, a następnie zlecić firmie jego wydrukowanie i złożenie. Cena oczywiście będzie „trochę” wyższa.

Przykład

Na warsztat weźmiemy flagowy model firmy – drona DJI Inspire One. W zamian za niewielką opłatę firma przekazuje nam projekt maszyny, która po wydrukowaniu i złożeniu naprawdę lata!

Zbuduj własnego drona za jedyne 4 funty

Zobaczcie sami, jak to cudo się sprawuje:

Co ciekawe, w pierwotnych założeniach plik z projektem miał być udostępniony za darmo. Jednak ogrom pracy nad nim zaskoczył samych twórców. Dlatego zdecydowali się na pobieranie niewielkiej opłaty, aby choć w minimalnym stopniu zrekompensować sobie poświęcony czas.

Aktualizacja w cenie

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wszelkimi nowościami, czy ulepszeniami projektów ich twórcy chętnie dzielą się na swoim forum. I co najlepsze – za „update’y” nie trzeba dodatkowo płacić.

To jak? Kupujecie?

http://www.rchobbysuk.co.ukProfesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)