Zakończyła się IV edycja Dni Druku 3D w Kielcach

Zakończyła się IV edycja Dni Druku 3D w Kielcach

W ubiegłą sobotę, 6 września, odbyła się IV edycja Dni Druku 3D w Kielcach. Z całą pewnością imprezę można nazwać małym świętem wszystkich pasjonatów druku 3D w Polsce. Rabbit Form również tam był!

Wydarzenie zostało zorganizowane przez FabLab Kielce na czele z Pawłem Rokitą i Januszem Wójcikiem. Ten FabLab’owy duet z powodzeniem integruje środowisko osób zajmujących się technologią druku 3D. Miejscem wydarzenia był Institute od Design Kielce. 

 

 

Wśród wystawców znalazło się wielu producentów i dealerów drukarek 3D, firm oferujących usługi wydruku i skanowania 3D oraz niebieski królik, czyli Rabbit Form z ofertą szkoleń i warsztatów.  Bardzo nam miło, że nasze stoisko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem i że poznaliśmy tak wiele ciekawych osób. Wśród nich znalazły się także osoby, które ukończyły nasze szkolenia. Dobrze wiedzieć, że nasi kursanci mają się dobrze i że wielu z nich z powodzeniem włączyło druk 3D do swojej działalności!

 

   Od lewej: Paweł Koczan, Łukasz Brandt & Milena Piskorz (Rabbit Form) oraz Łukasz Czuba

 

Każdy z odwiedzających znalazł coś dla siebie: od bogatej palety drukarek, przez wydruki 3D w różnych technologiach, modele przemysłowe, modele hobbystyczne, biżuterię, ceramikę na dronach <nie> kończąc.

Zwieńczeniem wydarzenia był druk instalacji zaprojektowanej przez Institute od Design.

I w ten oto sposób, zakończyła się IV edycja, którą zaliczamy do bardzo udanych. My ze swojej strony dziękujemy Organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim tym, którzy odwiedzili nas tego dnia. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze się spotkać!

 

         Paweł Rokita z FabLab Kielce

                                                    Krzysztof Szymczak z efilament3d.pl

 

 

 

 

 Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.


4 thoughts on “Zakończyła się IV edycja Dni Druku 3D w Kielcach

Komentowanie jest wyłączone.