Za nami szkolenie wdrożeniowe dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej Im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku

Za nami szkolenie wdrożeniowe dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej Im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku
Ostatni tydzień niewątpliwie należał do bardzo pracowitych, ale i owocnych dni.
W ubiegłą środę przeprowadziliśmy wspólnie z Pawłem Ślusarczykiem z Centrum Druku 3D szkolenie wdrożeniowe z drukarką Zortrax dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej Im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. 
 
W szkoleniu uczestniczył Dyrektor Naczelny Paweł Braun wraz z Pracownikami. Grupa była bardzo zaciekawiona i niezwykle zmotywowana do pracy. Równie chętnie zadawała pytania, zgłębiając tajniki technologii druku 3D.
  Od lewej: Milena Piskorz i Łukasz Brandt z Rabbit Form i Paweł Ślusarczyk z Centrum Druku 3D
Solidne podstawy teoretyczne znalazły swoje przełożenie w praktyce, dlatego uczestnicy chętnie próbowali swoich sił w obsłudze  drukarki 3D pod okiem trenerów. Przyznajemy – egzamin praktyczny uczestnicy zdali na szóstkę :).
I tak po kilku godzinach uczestnicy szkolenia zostali wyposażeni w niezbędną wiedzę związaną z użytkowaniem drukarki Zortrax, aby móc ją samodzielnie obsługiwać.
Bardzo nas cieszy, że Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zdecydowała się na śmiały krok w kierunku nowej technologii. Jesteśmy przekonani, że drukarka oraz nabyte podczas szkolenia umiejętności, przydadzą się w najbliższej przyszłości i będą służyć nie tylko Pracownikom placówki, ale także lokalnej społeczności.
Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Naczelnemu, Pawłowi Braunowi oraz wszystkim Pracownikom za ciepłe przyjęcie, przemiłą atmosferę oraz zaufanie jakim nas obdarzyli.
Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć ze szkolenia:
Jeśli chcielibyście, abyśmy przeprowadzili szkolenie wdrożeniowe z drukarką 3D w Waszej firmie/ instytucji, prosimy kierować zapytanie na adres mailowy:
info@rabbitform.pl 
Zespół Rabbit Form melduje gotowość do wykonania zadania! 🙂


Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.