XV DPS Forum już 26 października! Zobaczcie, czym zaskoczy

XV DPS Forum już 26 października! Zobaczcie, czym zaskoczy

Już 26 października na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się DPS Forum, czyli XV ogólnopolskie spotkanie użytkowników SOLIDWORKS. Zobaczcie, co zaplanowali organizatorzy tej imprezy.

Czego spodziewać się po DPS Forum 2016?

Głównym celem, który przyświeca Konferencji Nowoczesnych Technologii DPS Forum 2016 , zatytułowanej ma być dostarczenie uczestnikom informacji odnośnie innowacyjnych rozwiązań komputerowego wsparcia dla projektów, analiz inżynierskich oraz wytwarzania. To tłumaczy wybór tematu przewodniego spotkania, który brzmi “SOLIDWORKS 2017 – projektujemy dla ludzi”.

W planie imprezy znalazło się m.in. miejsce dla premierowych pokazów najnowszych narzędzi programowych CAD/CAM/CAE/PDM oraz sprzętowych. Ich praktycznemu przetestowaniu służyć będą zaplanowane warsztaty. Teoretyczne rozważania toczyć się będą z kolei w ramach paneli otwartych oraz dyskusji z prelegentami i ekspertami z branży. Atrakcji będzie jednak znacznie więcej, jak np. konkurs modelowania w SOLIDWORKS dla najszybszych oraz zaplanowana na 13.50 i owiana tajemnicą niespodzianka.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą m.in. prowadzący program SONDA 2 oraz kanał Nauka.To Lubię fizyk Tomasz Rożek oraz znany pasjonatom pracy w drewnie bloger Jarosław Ostaszewski z www.domidrewno.pl.

Organizatorzy zaręczają, że program wydarzenia będzie bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej, a powierzchnia, po której będą poruszać się uczestnicy, jeszcze większa niż przed rokiem, z bezpośrednim widokiem i wyjściem na trybuny stadionu.

Swój udział w konferencji zapowiedzieli m.in.: Atmat, Gaia Multitool, MonkeyFab oraz Pyramid 3D Studio.

Autor: Aleksandra Skimina