WITAJCIE W RABBIT FORM EXPERIENCE!

WITAJCIE W RABBIT FORM EXPERIENCE!
[ Knowledge + skills ] x 2 = EXPERIENCE
Witajcie w świecie Rabbit Form Experience. Blog powstał z zamiłowania do druku 3D i tematyki nowych technologii.
Za jego pośrednictwem chcielibyśmy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie druku 3D, ponieważ wierzymy, że to przyszłość, która zaczyna się już dziś.
Gdyby kilka lat temu ktoś Wam powiedział, że możecie sobie sami zaprojektować dowolny obiekt i samodzielnie go wydrukować na drukarce 3D, nie brzmiałoby to jak skrypt dobrego scenariusza filmu science- fiction? Bynajmniej :). Dziś za sprawą stopniowo wygasających patentów na niektóre typy drukarek, staje się ona coraz popularniejsza i budzi zainteresowanie. A to dopiero początek na długiej drodze rozwoju.
Z Rabbit Form Experience dowiecie się m.in jakie zastosowanie mają drukarki 3D, jakie są najnowsze trendy a także zobaczyć fotorelacje z naszych szkoleń i warsztatów.
…FOLLOW THE RABBIT…!  😉
                                                 
[adrotate banner=”4″]


Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.


One thought on “WITAJCIE W RABBIT FORM EXPERIENCE!

  1. Metin

    No nieźle, nieźle. Zawsze chciałem mieć podobną stronę, a jakoś nigdy się nie zdobyłem na to, żeby ją założyć. Może mnie Twf3j ruch zyuwmtoje do podobnego Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z Norwegii. Na opowieści także. Nawet nie wiem, czy bardziej na te o nowej puszce, czy o samym wyjeździe Oczywiście życzę motywacji do rozwijania umiejętności oraz tej strony.I pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.