Skriware – drukarka 3D na półkach hipermarketu Auchan

Skriware – drukarka 3D na półkach hipermarketu Auchan

Stało się – druk 3D trafił pod strzechy. Wszyscy, którym technologia druku przestrzennego wydawała się dotychczas czymś co najmniej egzotycznym, powinni odwiedzić Auchan – 6 października br. oferta tej sieci poszerzyła się o drukarkę Skriware.

Od Kickstartera do bohatera

Kariera drukarki Skriware – jak wiele karier ze świata druku 3D rozpoczęła się na Kickstarterze. To właśnie tam zespół polsko-szwedzkiego startupu zdołał pozyskać pieniądze nie tylko na skomercjalizowanie samej maszyny, ale również na otwarcie i rozwijanie Skrimarket.com – miejsca, gdzie entuzjaści druku 3D mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami.

Skriware - minimalistyczny wygląd, prosta obsługa

Producent gwarantuje, że urządzenie jest bezpieczne i proste w obsłudze. W maszynie zastosowano rozwiązanie “kliknij i drukuj”, dzięki któremu do wydrukowania modelu 3D wystarczy jedno kliknięcia myszką. Odpowiednio przygotowane do druku projekty po naciśnięciu przycisku drukowania są automatycznie przesyłane do drukarki przez WiFi. Użytkownik nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy, ani też używać skomplikowanych programów do modelowania. Do tego minimalistyczny design ma czynić ze Skriware atrakcyjny element wystroju wnętrza.

Zobacz również: Drukarka 3D załączona do gazety?! Tak, jest już dostępna w Polsce!

Skriware

Drukarkę można zakupić we wszystkich placówkach Auchan w Polsce. W cenie 3680 zł otrzymujemy urządzenie wraz ze szpulą filamentu. Możliwy jest zakup ratalny.

Skriware 2

Autor: Aleksandra Skimina