SKŁADALIŚMY DRUKARKI PROFABB GATE LE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W WIŚLE-CZARNEM

SKŁADALIŚMY DRUKARKI PROFABB GATE LE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W WIŚLE-CZARNEM
eduDotychczas wydawało Wam się, że świat drukarek 3D to domena dorosłych? Otóż nie 🙂
Przed kilkoma dniami gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 2 w Wiśle- Czarnem. Przyjechaliśmy tam na zaproszenie Pani Dyrektor, Elżbiety Szajtauer oraz Pastora Marka Michalika, pomysłodawcy szkolnego Fab Labu. Niektórzy z Was zapewne kojarzą Pana Marka z kampanii zbiórki pieniędzy na portalu „Polak Potrafi”.  Dla przypomnienia, pod tym linkiem można zobaczyć spot:
Przez 2 dni uczniowie pod opieką dorosłych składali 2 drukarki Profabb Gate LE. Prowadzący warsztaty, Łukasz Brandt koordynował przebieg prac i wprowadzał w tajniki druku 3D. Byliśmy pełni podziwu jak młodzi makerzy doskonale radzą sobie z zadaniami i świetnie bawiliśmy się we wspólnym towarzystwie.
Trzymamy kciuki aby pracownia dalej rozwijała się w tak szybkim tempie. Drodzy Czytelnicy, miejcie ich na uwadze, bo z pewnością jeszcze nie raz usłyszycie o poczynaniach charyzmatycznego Pastora i wiślańskiej szkoły! Ze swojej strony wyrażamy nadzieję, że także inne placówki w Polsce zainspirują się tym przykładem i stworzą u siebie takie eksperymentarium. Nauka przez doświadczanie jest znacznie bardziej atrakcyjna! A możecie się o tym przekonać z naszej fotorelacji:

                                Na górze po prawej: prowadzący warsztaty, Łukasz Brandt

 Na górze po lewej: Pan Janusz z uczniami w swoim żywiole 🙂

         Na górze po środku: Pani Dyrektor Elżbieta Szajtauer bardzo nam kibicowała 🙂

Pan Jan pokazywał jak prawidłowo i bezpiecznie lutować

 Na górze po lewej: Pastor Marek Michalik, pomysłodawca wiślańskiego Fab Labu

Na górze po prawej: rodzice uczniów- Pan Adam i Pan Zdzisław w akcji 🙂

 Na górze: zgrany team i rodzynka w cieście 🙂Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.


One thought on “SKŁADALIŚMY DRUKARKI PROFABB GATE LE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W WIŚLE-CZARNEM

Komentowanie jest wyłączone.