Sexy Cyborg – najseksowniejsza hakerka drukuje w 3D

Sexy Cyborg – najseksowniejsza hakerka drukuje w 3D

Zdjęcie i tytuł zachęciły Was do „zagłębienia się” w treść tego artykułu? Niestety nie znajdziecie w nim żadnych sprośnych rzeczy. Obiecaliśmy sobie, że do tematu podejdziemy w 100-procentach profesjonalnie i artykuł będzie bardzo merytoryczny. No cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie :).

Wygląd może Was zmylić

Ta niezwykła Pani jest nie tylko piękna, ale równie bardzo inteligentna. SexyCyborg, bo pod takim pseudonimem znana jest bohaterkach dzisiejszego wpisu, to niezwykle utalentowana pani haker, której szczególnym zainteresowaniem cieszą się dziedziny takie jak: elektronika, robotyka, a przede wszystkim druk 3D. W świecie nowych technologii pojawiła się po raz pierwszy prezentując „Hikaru Skirt” – podświetlaną mini-spódniczkę.

Sexy Cyborg - najseksowniejsza hakerka drukuje w 3D buty druk 3D haker sexy szpilki

Obuwniczy gigant, firma CCC inwestuje w druk 3D

Tym razem padło na buty 3D

Od ostatniej premiery Sexy Cyborg ( Naomi Wu ) nie próżnowała. Po świetnym przyjęciu jej spódniczki, wzięła się za inną część garderoby, a konkretnie buty drukowane w 3D. Szczerze mówiąc, tak do końca ciężko nazwać je zwykłymi butami – jest to raczej zestaw służący do ukrywania różnych narzędzi, który przy okazji można wykorzystać jako obuwie.

Sexy 3D 5

Niewykrywalne dla ochrony

„Wu Ying Shoes”, bo tak brzmi oryginalna nazwa, to buty skrywające w sobie przestrzeń będącą w stanie pomieścić np. router, zapasową baterię (power bank), zestaw podręcznych narzędzi czy inne hakerskie urządzenia.

A po co to wszystko? SexyCyborg tłumaczy, że świetnie sprawdzą się na lotnisku, czy strzeżonych budynkach, bo żaden pracownik ochrony nie wpadnie na to, aby sprawdzać wnętrze obuwia.

New Balance zaskakuje. Zobacz nowe buty do biegania

Tylko dla „prawdziwych” hakerów

No cóż, hakerom z pewnością się przyda. Tylko pytanie, ilu reprezentantów tej grupy to kobiety mogące się pochwalić takim wyglądem i będące w stanie wcisnąć się w tak wyzywające obuwie.

Źródło: thehackernews.com, sexycyborg.imgur.comProfesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)


One thought on “Sexy Cyborg – najseksowniejsza hakerka drukuje w 3D

Komentowanie jest wyłączone.