Ruszają łódzkie targi mody i designu Towary 2015

Ruszają łódzkie targi mody i designu Towary 2015

W dniach 13 i 14 listopada odbędzie się kolejna już, VI edycja Targów Towary. Ta ciesząca się coraz większą popularnością impreza będzie miała miejsce w łódzkim klubie Glow. Na jakie atrakcje mogą liczyć odwiedzający?

Targi Towary to nowoczesna przestrzeń wystawiennicza tworzona przez ludzi z pasją- dla ludzi z pasją. Z każdą kolejną edycją przyciąga coraz więcej osób, które cenią sobie polskie, jakościowe produkty. Towary to przede wszystkim targi polskiej mody, designu, artykułów dziecięcych oraz slow foodu. Miłośnicy dobrej kuchni i niebanalnych smaków z pewnością poczują się tam w siódmym niebie. Wystawcy przygotowują bowiem prawdziwe kulinarne kreacje, zarówno wegetariańskie jak i ekologiczne.

Targi Towary 2015 1

Przestrzeń Towarów to jednak nie tylko sprzedaż unikatowych produktów. To również warsztaty edukacyjne dla uczestników, pokazy wizażu, stylizacje oraz strefa dedykowana dla najmłodszych, gdzie mogą oni rozwijać swoje umiejętności artystyczne. VI edycja to druga dwudniowa edycja targów. Wybrany termin – 13 i 14 listopada – nie jest przypadkowy, gdyż w tym czasie w Łodzi odbywa Fashion Week Poland, którego targi stanowią projekt towarzyszący. Będzie to również wyjątkowa okazja dla projektantów i producentów by zaprezentować swoje projekty, podzielić się swoją pasją czy zawiązać nowe kontakty biznesowe.

Targi Towary 2015 2

Nadchodząca edycja zostanie podzielona na trzy strefy:

#TowaryWierzchnie

Ubierz się. Zadbaj o dodatki. Sprawdź czy pasują. Pokaż swój styl światu. Strefa projektantów, producentów biżuterii i wszelkich niezbędnych dodatków.

#TowaryUżytkowe

Pięknie wykonane narzędzia codzienności – od decoupage’u, przez ceramikę, po lampy i rzeczy do wyposażenia domu.

#TowaryApetyczne

Przestrzeń adresowana dla wszystkich, którzy są głodni… po prostu głodni i spragnieni. To miejsce wypoczynku po udanych zakupach, rozmów, spotkań ze znajomymi, a przede wszystkim możliwość docenienia sztuki (tym razem) kulinarnej.

Targi Towary 2015 3

W ramach Towarów także i my przygotowujemy coś dla Was. Będzie można odwiedzić nasze stoisko na którym staną drukarki 3D, skaner oraz liczne modele pokazowe. Chętni będą mieli okazję zeskanować się i zobaczyć siebie – a jakże – w 3D. Dla sympatyków technologii będzie to dobry moment aby dowiedzieć się czegoś na jej temat oraz wrócić do domu z małym upominkiem.

Szczegółowe informacje na temat Targów Towary znajdziecie na stronie: towary-targi.pl/

Start i zakończenie imprezy: 

13.11.2015. (piątek) 10:00 – 18:00
14.11.2015. (sobota) 10:00 – 18:00 afterparty 22:00

Miejsce: Klub Glow, ul. Andrzeja Struga 8/10, Łódź ; wstęp na Targi jest bezpłatny

Rabbit Form jest patronem medialnym imprezy

Źródło: materiały informacyjne Organizatora

Autor: Milena Piskorz

 Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.