Przenośna drukarka 3D od Naomi SexyCyborg Wu

Przenośna drukarka 3D od Naomi SexyCyborg Wu

Chińska producentka Naomi „SexyCyborg” Wu, znana ze swoich prowokacyjnych wydruków 3D, zbudowała plecak do drukarki 3D, który nosiła podczas jazdy metrem! Przenośna drukarka 3d drukowała w najlepsze, spoczywając na plecach naszej bohaterki.

Poręczna drukarka 3D, która jest rodzajem hybrydy między drukarką Delta 3D a nosidełkiem, naprawdę pozwala na mobilne drukowanie 3D . I chociaż nie polecam tworzenia własnej drukarki 3D z plecakiem, aby tworzyć wydruki najwyższej jakości, projekt Naomi Wu jest nowatorski i pokazuje jej kreatywnego ducha twórcy.

Pisaliśmy o Naomi  wcześniej jako o najseksowniejszej hakerce 3D.

Wu została zainspirowana do wyprodukowania nadającej się do noszenia drukarki 3D po tym, jak firma produkująca dodatki, BIQU, skontaktowała się z nią, by uzyskać sponsorowany film wideo. Nie chcąc całkowicie narazić na szwank swojej filozofii estetycznej i twórczej, Wu zgodziła się, że mogłaby wykorzystać drukarkę w jednym z jej filmów.

Przenośna drukarka 3D od Naomi Sexycyborg Wu druk 3D druk 3D dla hobbystów drukarka 3D niesamowity druk 3D 2

Przed rozpoczęciem obecnego projektu, producent BIQU poprosił projektantkę o współpracę w celu promowania nowej drukarki 3D. Połączyła tę współpracę reklamową z opracowaniem plecaka dla drukarki 3D tak, by plecak pasował do BIQU MAGICIAN.

Drukarka 3D została przymocowana do podstawy za pomocą trzech śrub i została zabezpieczona na górze nośnika długimi i obrotowymi śrubami. Imponujące, Wu zamontowała również dwie baterie 3 Ah na nosidełku za pomocą specjalnie zaprojektowanych zacisków w Tinker CAD, które wydrukowała w 3D. Akumulatory umożliwiły obsługę drukarki 3D podczas noszenia.

Przenośna drukarka 3D od Naomi Sexycyborg Wu druk 3D druk 3D dla hobbystów drukarka 3D niesamowity druk 3D

Najlepszą częścią wideo Wu jest niewątpliwie, gdy widzimy, jak zakłada drukarkę 3D na plecy, żeby podróżować z nią metrem i chodzić po mieście.Przenośna drukarka 3D od Naomi Sexycyborg Wu druk 3D druk 3D dla hobbystów drukarka 3D niesamowity druk 3D 1

Chociaż nie mamy wyraźnego obrazu części, która jest drukowana w 3D podczas spaceru, można zauważyć mały różowy kształt, który zmienia się w trakcie podróży, co oznacza, że ​​mobilna drukarka 3D rzeczywiście działa! Na pewno nie jest to drukarka 3d do produkcji seryjnej.

Koszt nosidełka wynosił według Wu jedynie 50 USD (około 47 euro). Trójkątny stabilizator został wyprodukowany za pomocą drukarki Flashforge 3D.

Źródło: 3ders .org

Autor: Łukasz BrandtPasjonat nowoczesnych technologii i myśli twórczej. Projektant form przemysłowych i eksperymentator.