Premiera nowego Solidworks podczas DPS Forum 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Premiera nowego Solidworks podczas DPS Forum 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Już 28 października odbędzie się XIV edycja spotkania użytkowników SolidWorks pod szyldem DPS Forum 2015. Konferencja jest połączona z premierą programu SolidWorks 2016 i zapowiada się, że na Stadion Narodowy w Warszawie licznie przybędą zarówno jego wieloletni użytkownicy jak i potencjalni odbiorcy, chcący się zapoznać z jego możliwościami. 

SolidWorks został zaprezentowany po raz pierwszy w 1995 roku jako konkurencja dla takich programów CAD jak na przykład Pro/ENGINEER, I-DEAS, Unigraphics, CATIA oraz Autodesk Mechanical Desktop. W 2007 był jednym z głównych programów projektowych typu CAD na rynku, zyskując przychylność użytkowników dzięki intuicyjnemu interfejsowi, stosunkowo dużymi możliwościami projektowymi czy też bogatymi bibliotekami gotowych elementów. Wiele firm wykorzystuje Solidworks do zaawansowanego projektowania narzędzi typu formy wtryskowe, tłoczniki czy wykrojniki. Bardzo dobrze integruje się z programami typu CAM.

28519370323aad625d70ef2dccd45045

Podczas premiery SolidWorks 2016  zostaną przedstawione wszystkie nowości oprogramowania, zaś specjaliści z wieloletnim doświadczeniem omówią szczegóły i zaprezentują przykłady zastosowań w nowej wersji. Ponadto czekają interesujące prezentacje i ciekawe stoiska wystawców z branży. Nie zabraknie też mocnych akcentów związanych z drukiem 3D, bowiem na terenie stadionu powstanie specjalna strefa druku 3D oraz skanowania 3D. Organizator-  DPS Software Polska – nie ujawnia jeszcze wszystkich szczegółów wydarzenia oraz zaproszonych gości. Można się spodziewać jednak, że podobnie jak w poprzednich edycjach spotkanie będzie obfitowało w wiele atrakcji. Kolejne odsłony wydarzenia można śledzić na bieżąco na stronie www.dps-software.pl.  Pod tym adresem również możecie zasubskrybować newsletter, który poinformuje Was o rozpoczęciu rejestracji na konferencję.

IMG_0700 (1)

Szczegóły konferencji:

Data: 28.10.2015

Godzina: 9:00-16:00

Miejsce: Warszawa, Stadion PGE Narodowy

Organizator: DPS Software Polska

Rabbit Form jest patronem medialnym wydarzenia.

Napisz do nas, a na organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach dowiesz się wszystkiego o druku 3D.

Autor: Milena PiskorzNowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.