Oto, co powinien mieć sklep biegacza

Oto, co powinien mieć sklep biegacza

„Przepraszam!”. „Haloo!”. „Na lewo!”. „Uwaga!”. Czy nieco mnie grzeczne „Z drogi!”. To tylko niektóre okrzyki, którymi biegający polskimi ścieżkami ostrzegają wyrastających  przed sobą przechodniów. Tymczasem wystarczy, aby każdy sklep biegacza udostępnił swoim klientom Runbell. Będzie ciszej, będzie łatwiej, a do tego będzie stylowo.

Bo co powiecie np. na dzwonek dla biegaczy miejskich? Rowerowy system ostrzegania znajdziemy bez trudu. Trąbka, dzwonek, do wyboru do koloru. Zadajcie sobie jednak trochę trudu i znajdźcie sklep biegacza, który zaoferuje wam podobny wynalazek, który nie dość, że skutecznie ostrzeże miłośników joggingu przed zbliżającą się przeszkodą, to i sprawi, że na ich palcu zalśni coś, co będzie nie dość, że piękne, to jeszcze nie będzie się wiązać z żadnym poważnym zobowiązaniem.

Kevin Nadolny - wynalazca dzwonka
Runbell to narzędzie pozwalające na miejskie bieganie bez zbędnych frustracji. Rzekłabym nawet, że zyskaliśmy zarówno biżuterię, jak i rozwiązanie dla tych biegających, którzy są na tyle wspaniałomyślni, aby skutecznie ostrzec pieszych przed zderzeniem, a jednocześnie stosować się do zasad savoir-vivre.

Dzwonek, o którego posiadanie powinien zadbać sklep dla biegacza

Pomysłodawcą Runbella jest Keviv Nadolny, Amerykanic mieszkający w Tokio. Biorąc pod uwagę, że jest on miłośnikiem designu, biegania oraz życia w zatłoczonym mieście, fakt, iż to właśnie w jego głowie powstała idea dzwonka dla biegacza, specjalnie nie zaskakuje.

Na codzień Kevin pracuje w firmie architektonicznej, gdzie jest odpowiedzialny za projekty wieżowców i innych wielkich konstrukcji. Runbell jest dla niego zupełnie nowym wyzwaniem – Kevin nie tylko sprawuje pieczę nad projektowaniem, ale kontroluje również prototypowanie, produkcję i wprowadzanie dzwonka do obrotu. I jak sam mówi, bardzo ceni sobie tę wolną twórczość.

Dla biegających kobiet Runbell to niemal biżuteria
Za stworzenie pierwszego, w pełni fukcjonalnego prototypu dzwonka odpowiada i.materialise – serwis, z którego usług może skorzystać każdy, kto chce stworzyć wydruk 3D na podstawie własnego projektu lub też zaledwie powstałego w głowie konceptu.
Runbell przypomina rodzaj pierścionka
Obecnie Kevin pracuje nad stylowym dzwonkiem rowerowym. Doświadczenie z Runbellem stało się doskonałym źródłem wiedzy o jakości dźwięku dzwonka, szybkim prototypowaniu i precyzji produkcji. Możemy być niemal pewni, że jego nowy produkt zostanie pozytywnie odebrany przez społeczność rowerową.

Jeśli twój sklep biegacza nie posiada jeszcze Runbella, możesz go zamówić online. Do wyboru są 2 wersje kolorystyczne – złota i miedziana. Dzwonek waży zaledwie 30 gram, średnica obrączki jest regulowana tak, aby dostosować jej wielkość do obwodu palca. Uchwyt wykonany jest z aluminium, a sam dzwonek jest mosiężny. Miękkie wkładki wykonane są z silikonu. Koszt Runbella to 25$.

Runbell gotowy do sprzedaży
Źródło: i.materialise.com

Napisz do nas, a na organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach dowiesz się wszystkiego o druku 3D.

Autor: Aleksandra Skimina