Nail Art: drukowane 3D paznokcie, które są małym dziełem sztuki. Musisz to zobaczyć!

Nail Art: drukowane 3D paznokcie, które są małym dziełem sztuki. Musisz to zobaczyć!

Drogie Panie, zapomnijmy na chwilę o zwykłych, przyklejanych paznokciach.Wszak do świata manicure wkraczają tipsy drukowane 3D, które zamienią nasze palce w prawdziwe dzieło sztuki.

Zobacz: Moda 3D: torebka od Maison 203

Tak zwane „fake nails” istnieją na rynku kosmetycznym już od dawna. Dość często pojawiania się w naturalnych kolorach, czerwieni lub różach. Para projektantek, Sarah C. Awad i Dhemerae Ford, znanych jako The Laser Girls, zmieniają świat „fałszywych paznokci” w niesamowite kreacje 3D.

The Laser Girls proponują kolory, m.in. takie jak fiolet i czerń. Ich kolekcja The Black Castle, nadaje czubkom palców długi i majestatyczny styl gotycki, z wypukłym, filigranowym wzorem i spiczastymi końcami.  Są one wyjątkowo trwałe, ponieważ zostały wydrukowane z nylonu.

Nail Art: drukowane 3D paznokcie, które są małym dziełem sztuki 1

Misja The Laser Girls jest prosta, ale dość ambitna. Chcą przesuwać granicę drukowania 3D i dzielić się nią z innymi. Znane ze swoich kreacji w trójwymiarowym manicure, tworzą prace, które – jak twierdzą – ” dążą do wypełnienia luki między nieosiągalnymi fantazjami a pasjonatami manicure”.

Nail Art: drukowane 3D paznokcie, które są małym dziełem sztuki 2

W 2015 r, TheLaserGirls założyły stronę thelasergirlsstudio.com, multimedialną przestrzeń roboczą z wpisami na blogu, samouczkami wideo i historiami opartymi na swojej przygodzie z drukiem 3D. Koncentrują się one na tworzeniu pozytywnego i kreatywnego środowiska nauczania i uczenia się.

Nail Art: drukowane 3D paznokcie, które są małym dziełem sztuki 3

Autor: Milena Piskorz

Źródło: thelasergirlsstudio.comNowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.