Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 3D Solutions

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 3D Solutions

Miłośników druku 3D z pewnością ucieszy wieść, że już za niespełna trzy tygodnie będą mogli do woli obcować z ulubioną technologią. Wystarczy, aby 8 lub 9 czerwca pojawili się w Poznaniu.

Druk 3D podbija serca i umysły, a jego potencjał dostrzega już coraz szersze grono odbiorców, w tym Międzynarodowe Targi Poznańskie, które postanowiły, że nadchodzące targi ITM Polska 2016 staną się okazją do zorganizowania 3D Solutions – dwudniowej imprezy poświęconej technologii druku przestrzennego.

3D Solutions to wydarzenie skierowane zarówno do hobbystów, jak i profesjonalistów. Ci pierwsi będą mieli okazję zobaczyć druk 3D na żywo, uczestniczyć w prezentacjach drukarek, wydruków i skanerów 3D, a także konsultować się ze specjalistami. Drudzy zyskają z kolei sposobność zaprezentowania swojej działalności szerokiej publice – ze względu na odbywające się równolegle targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewnicze Focast obecność największych tuz branży przemysłowej jest niemal gwarantowana.

zaprojektujemy szkolenie z druku 3d dla twojej firmy

Mateusz Nowakowski, zastępca dyrektora targów branży druku przestrzennego 3D Solutions, jest przekonany, że „nigdzie w Polsce nie ma lepszego miejsca do organizacji tego typu wydarzenia niż Poznań podczas targów ITM Polska, gdzie prezentowane są innowacyjne maszyny i rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu”.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 3D Solutions 2
Zainteresowani? Rezerwujcie 8 i 9 czerwca na wizytę w stolicy Wielkopolski. Formularz zgłoszeniowy dla wystawców do pobrania TUTAJ.

Autor: Aleksandra Skimina