Mamy relację wideo z warsztatów druku 3D i prototypowania w Niebostanie!

Za nami dziesiątki godzin warsztatów i hektolitry wypitej kawy z niezwykle interesującymi ludźmi – tak, z Wami drodzy Czytelnicy :). Często pochodzimy niemal z różnych światów, mamy różne zainteresowania, ale jest coś, co na każdych warsztatach nas łączy, niezależnie od wieku: zainteresowanie drukarkami 3D.
Miło jest popatrzeć jak stawiacie na warsztatach pierwsze kroki w modelowaniu i drukowaniu, czasem trochę niepewnie, aby po kilku godzinach samodzielnie móc wykorzystać zdobytą wiedzę. Cieszymy się za każdym razem, kiedy dostajemy od Was maile, że coś fajnego się zadziało, czy też podjęliście decyzję o kupnie własnej drukarki. Za każde miłe słowo, ale także za konstruktywną krytykę, która pozwala nam się doskonalić w tym co robimy, bardzo Wam dziękujemy.
Przed nami kolejny weekend z drukarkami 3D. Jeśli macie ochotę na dużą porcję wiedzy i dobrej zabawy, poniżej są aktualne terminy warsztatów. Obok są załączone linki bezpośrednio do wydarzeń:
  • 24.05 (sobota) w klubie Niebostan:  https://www.facebook.com/events/1394367940813752/
  • 25.05 (niedziela) w Fab Lab Łódź: https://www.facebook.com/events/248328725331694/
Dla tych z Was, którzy jeszcze nie byli na Rabbit’owych warsztatach z druku 3D –  relacja wideo. Łódzka dziennikarka, Klaudia Wojciechowska, przepytała Łukasza o co właściwie chodzi z tym drukiem 3D 🙂
Voilla’!! 😉
Jeśli chcielibyście nas zaprosić z warsztatami do swoich miast, skrobnijcie do nas maila: rabbitformtv@gmail.com
Jesteśmy otwarci na różne pomysły i uwielbiamy podróżować! Nasze kubki termiczne z kawą i ulubione płyty CD w samochodzie nie mogą się wprost doczekać! 🙂


Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.