Konferencja Additive Manufacturing Meeting (AMM) 2019 jesienią we Wrocławiu

Konferencja Additive Manufacturing Meeting (AMM) 2019 jesienią we Wrocławiu

18-19 września 2019 we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja spotkania Additive Manufacturing Meeting (AMM 2019). Od 2019 roku AMM odbywać się będzie w formie konferencji, co wiąże się z możliwością publikacji artykułów oraz wystąpieniem w ramach sesji plakatowej dla młodych naukowców. Głównym aspektem wydarzenia nadal jest przedstawienie technologii przyrostowych w perspektywie wyzwań jakie współcześnie stoją przed przemysłem oraz medycyną.

Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC) i Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej zapraszają do udziału w trzeciej edycji wydarzenia Additive Manufacturing Meeting (AMM 2019), które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 18-19 września 2019. Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM. Program konferencji AMM 2019 skierowany jest do osób i instytucji, które są zainteresowane rozwojem w obszarze technologii przyrostowych. Główny akcent wydarzenia położony jest na aspekt technologiczny i wdrożeniowy.

Konferencja Additive Manufacturing Meeting (AMM) 2019 jesienią we Wrocławiu

Od 2019 roku wydarzenie AMM ma formę konferencji, co wiążę się z możliwością publikacji artykułów; W ramach tegorocznej edycji studenci, doktoranci oraz młodzi naukowcy (w wieku do 35 lat) mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w rozwoju technologii przyrostowych podczas sesji plakatowej w drugi dzień konferencji. Niezmiennym pozostaje możliwość nawiązania kontaktu między przedstawicielami uczelni i ośrodków badawczych a przemysłem. Doskonałą ku temu okazją będzie sesja networkingowa, która odbędzie się wieczorem, pierwszego dnia konferencji. Uczestnictwo w konferencji możliwe jest w charakterze prelegenta, partnera bądź uczestnika.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz do rejestracji na stronie wydarzenia www.3dmeeting.pl

W razie pytań związanych z wydarzeniem, można kontaktować się z następującymi osobami:

Organizator ds. partnerów Małgorzata Rusińska

malgorzata.rusinska@pwr.edu.pl

Organizator ds. programu Irina Smolina

iryna.smolina@pwr.edu.pl

 

 

 

Źródło: materiały prasowe OrganizatoraPortal o druku 3D i Wirtualnej rzeczywistości