Exo-L i Shining 3D łączą siły aby dostarczyć drukowane 3D stabilizatory na kostki

Exo-L i Shining 3D łączą siły aby dostarczyć drukowane 3D stabilizatory na kostki

Shining 3D, wiodący dostawca technologii druku 3D w Chinach, połączył siły z holenderskim producentem stabilizatorów, EXO-L, aby dostarczać dostosowane stabilizatory na kostki na całym świecie.

Urazy stóp i kostek są niezwykle częste wśród sportowców i innych osób aktywnych fizycznie. Raporty szacują, że 25 000 Amerykanów cierpi na skręcenie kostki każdego dnia. EXO-L, firma spin-off z Erasmus MC i Delft University of Technology (TU Delft) w Holandii, używa skanowania 3D, modelowania i drukowania 3D, aby wyprodukować to, co nazywają „więzadłem kostki zewnętrznej”. Jest to wykonany na zamówienie stabilizator, który działa jak więzadło zewnętrzne, aby zapobiec uszkodzeniom kostki.

Zobacz także:Drukowanie 3D sztucznej aorty w Ohio, USA

Exo-L i Shining 3D łączą siły aby dostarczyć drukowane 3D stabilizatory na kostki druk 3D druk 3D w biznesie druk 3d w medycynie DRUK 3D W MEDYCYNIE I STOMATOLOGII ortopedia ortopedyczny

SHINING 3D i EXO-L wspólnie pracują nad wdrażaniem nowych rozwiązań, zmniejszających urazy kostki na całym świecie, poprzez integrację zaawansowanej technologii skanowania 3D. Shining 3D zaoferuje usługę skanowania 3D dla klientów EXO-L. Proces rozpoczyna się od skanowania 3D kostki. EXO-L wykorzysta globalną sieć Shining 3D i pozwoli użytkownikom na skanowanie a następnie przesłanie skanu bezpośrednio do bazy danych firmy. Po przeprowadzeniu początkowej kontroli w celu weryfikacji danych, skany są konwertowane na modele 3D, z których spersonalizowane stabilizatory są drukowane 3D i wysyłane do klientów.

Zobacz także: Force Jacket ,kurtka Disney’a do VR, która ma symulować fizyczne doświadczenia

Exo-L i Shining 3D łączą siły aby dostarczyć drukowane 3D stabilizatory na kostki druk 3D druk 3D w biznesie druk 3d w medycynie DRUK 3D W MEDYCYNIE I STOMATOLOGII ortopedia ortopedyczny 1

„Ochraniacz stawu skokowego EXO-L działa jak pas bezpieczeństwa (…) Daje użytkownikowi „ostateczną ochronę” przed skręceniem kostki przy zachowaniu maksymalnej swobody ruchu. „Nie wpływa na swobodę ruchów, dzięki czemu możesz dłużej ćwiczyć i osiągnąć swój najwyższy potencjał.”

W ramach partnerstwa, firma Shining 3D uruchomiła za opłatą usługę skanowania 3D dla użytkowników na całym świecie. Wzywa swoich potencjalnych klientów do skontaktowania się z jednym z partnerów, aby zaoferować swoje usługi. Możliwe jest to za pośrednictwem poniższych adresów i numerów telefonu:

EXO-L za pośrednictwem: info@exo-l.com lub pod telefonem +31 15 744 0155
SHINING 3D:  sales@shining3d.com lub pod telefonem +86 571 82999050

 

Źródło: www.3ders.org

 

 

 Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.