„Druk 3D zmienia biznes”- konkurs firmy 3D Printers w którym do wygrania jest drukarka HBOT 3D

„Druk 3D zmienia biznes”- konkurs firmy 3D Printers w którym do wygrania jest drukarka HBOT 3D

Na zespół firmy 3D Printers składają się doświadczeni profesjonaliści i eksperci z branży druku 3D. Ich praca zaowocowała opracowaniem kompleksowego rozwiązania dedykowanego wszystkim tym, którzy w swojej pracy spotykają się z szeroko rozumianym prototypowaniem. Ciężka praca i znajomość potrzeb rynku zaowocowały powstaniem drukarki HBOT 3D, flagowym produktem firmy, która od dawna cieszy się powszechnym uznaniem. To właśnie HBOT 3D jest główną nagrodą w konkursie pt. „ Druk 3D zmienia biznes”, który będzie trwał do 28 lutego 2015r. O tym, jakie są zasady konkursu i dlaczego warto zdobyć tę drukarkę dowiecie się z niniejszego artykułu.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi, zarówno obecnych jak i potencjalnych użytkowników na korzyści płynące z wykorzystywania technologii druku 3D w swoim miejscu pracy. Adresowany jest do firm, stowarzyszeń oraz instytucji publicznych.

Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?

Przede wszystkim należy wejść na stronę www.3d-printers.pl i zapoznać się z pełnym regulaminem konkursu. Następnie przesłać na adres konkurs@3d-printers.pl potwierdzenie zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie wraz z oświadczeniem o możliwości reprezentowania firmy wraz z pełną nazwą firmy, adresem siedziby, NIP i/lub REGON , imieniem i nazwiskiem osoby reprezentującej firmę, adresem email i numerem telefonu wraz z potwierdzeniem akceptacji Regulaminu Konkursu a także oświadczenia, którego treść widnieje na w/w stronie.

thumb_96_default_slideshow_photo

Praca konkursowa polega na opisaniu koncepcji upraszczającej lub przyspieszającej pracę firmy, zmniejszającej koszty, tworzącej nową wartość, dającej nowe możliwości dotychczas nieosiągalne bez druku 3D. Pomysł może też znacznie zmienić komfort pracy lub wspierać innowacyjność. Praca konkursowa powinna obejmować w swoim zakresie elementy wymienione przez Organizatora:

opis pomysłu

opis korzyści – wartości osiąganej dzięki drukowi 3D (wymagane),

opcjonalnie zdjęcia, filmy

przykładowy plik stl, który zostanie wydrukowany przez Organizatora

UWAGA: Termin nadsyłania prac mija z dniem 28 lutego 2015 r.

Komisja konkursowa wyłoni Laureatów do dnia Targów Dni Druku 3D w Kielcach w marcu 2015.

I nagroda: drukarka HBOT 3D

Nagrody:

I nagroda – najnowszy model drukarki 3D firmy 3D Printers dostępny w sprzedaży na dzień 28 lutego 2015,

II nagroda – voucher rabatowy 50% na dowolną drukarkę 3D firmy 3D Printers do wykorzystania do dnia 31 grudnia 2015 r.,

III nagroda – voucher o wartości 250 PLN na dowolne zakupy w sklepie 3D Printers do wykorzystania do dnia 31 grudnia 2015 r.

plakat-konkurs-4 (1)

Jako Partner konkursu „Druk 3D zmienia biznes” gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w nim i nadsyłania prac do Organizatora. Dalszych informacji związanych z niniejszą akcją także udziela firma 3D Printers.

Wystarczy odrobina chęci i kreatywności a drukarka HBOT 3D może być Twoja! Jej duże pole robocze, zamknięta obudowa, autorska elektronika Sunbeam, zaprojektowana przez Arkadiusza Śpiewaka, uznanego eksperta w dziedzinie druku 3D i założyciela firmy 3D Printers oraz oprogramowanie stanowią niezawodny produkt, który może już dziś wspierać Twoją pracownię.

Czas – START!

Trzymamy kciuki za wszystkich Uczestników i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Autor: Milena Piskorz

Napisz do nas, a na organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach dowiesz się wszystkiego o druku 3D.Nowymi technologiami interesuje się od kilku lat. W Rabbit Form zajmuje się m.in. działaniami z obszaru PR. Prywatnie jest także entuzjastką muzyki, kultury włoskiej, sztuki kulinarnej, jazdy na nartach i snowboardzie.