Czy druk 3D może zmienić świat? Przyszłość tej branży opisuje Przemek Jaworski

Czy druk 3D może zmienić świat? Przyszłość tej branży opisuje Przemek Jaworski

Twórca popularnego ZMorph, Przemek Jaworski wierzy, że odpowiedź na postawione wyżej pytanie brzmi „stanowcze tak”. Zmiana ta polegać będzie w głównej mierze na innym sposobie dystrybucji dóbr i pomysłów.

CEO ZMorpha ma pewne podstawy, aby tak twierdzić

Swoją firmę założył w 2013 roku. Od tego czasu jego marka stała się niekwestionowaną potęgą w branży, posiadającą sieć sprzedaży, w której skład wchodzi aż 50 państw z całego świata. Bazując na jego dotychczasowych osiągnięciach oraz ogromnej wiedzy, możemy śmiało stwierdzić, że Przemek wie co mówi :).

Czy druk 3D może zmienić świat? Przyszłość tej branży. 2

Przyszłość druku 3D

Przyszłość tej dziedziny to przede wszystkim uniwersalność i multifunkcjonalność. Przemek Jaworski wskazuje, że ogromnym plusem nowoczesnych drukarek 3D jest ich wielozadaniowość. Za przykład podaje on wymienne „głowy” ZMorpha, który w jednej chwili jest drukarką 3D (będącą w stanie drukowania 3D z 1 lub 2 materiałów jednocześnie), by zaraz po tym stać się pełnoprawną wycinarką CNC, a chwilę potem pełnić rolę profesjonalnego lasera. Te oraz wiele innych funkcji ZMorpha daje ogromne pole do popisu pośród wielu branż (od projektowania, design’u, czy sztuki kończą na samym wdrożeniu i produkcji).

Czy druk 3D może zmienić świat? Przyszłość tej branży.

Druk 3D coraz popularniejszy?

To kolejna droga, jaką chce podążać twórca i właściciel ZMorpha. Według niego bardzo ważna jest edukacja młodych pokoleń projektantów i designer’ów. Tak, aby zdawali sobie sprawę z tego, że pomysły rodzące się w ich głowach mogą w prosty sposób zostać w pełni zwizualizowane (poprzez druk 3D).

Nieustanna edukacja oraz popularyzacja nowych technologii z pewnością wniosą wiele do otaczającego nas świata.

Źródło: 3dprintingindustry.comProfesjonalnym copywriter i marketingowiec z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia dobrego contentu, tekstów sprzedażowych oraz e-mail marketingu. Po godzinach maniak, nowych technologii i pro-wrestlingu (tak, tak - wiem, że jest udawany) :)


2 thoughts on “Czy druk 3D może zmienić świat? Przyszłość tej branży opisuje Przemek Jaworski

Komentowanie jest wyłączone.