O nas

Stawiamy sobie za zadanie upowszechnianie wiedzy o druku 3D w Polsce. Cel ten realizujemy poprzez organizację różnorodnych szkoleń i warsztatów z wykorzystaniem drukarek 3D oraz przez angażowanie się w rozmaite projekty edukacyjne.

Na swoim koncie mamy kilkaset godzin przeprowadzonych zajęć, prezentacji i pokazów w ramach różnych wydarzeń. Współpracowaliśmy m.in. z Muzeum Miasta Łodzi i Fundacją Orange przy projekcie pt: „ 3 Detale Łodzi”, który miał na celu utrwalenie łódzkiego, materialnego dziedzictwa kulturowego, dzięki wsparciu nowych technologii. Z wielką przyjemnością przyjęliśmy także zaproszenie do współtworzenia wystawy pt: ” Brave Fixed World „ podczas Łódź Design Festival 2014 r, której kuratorem był Prof. Daniel Charny z From Now On z Londynu. Zadanie, które przypadło nam w udziale w ramach wystawy, miało na celu propagowanie idei naprawiania i wytwarzania rzeczy codziennego użytku oraz doświadczania procesu tworzenia.

Na stałe współpracujemy z Fab Lab Łódź w którym od października 2013 r odbywa się cykl naszych warsztatów pt: „Prototypowanie z drukarką 3D”.

Od 2014 roku na stale współpracujemy z FabLab Wisła Czarne (Stowarzyszenie Nad Białką) i „Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP”, współtworząc CH.O.T. Chrześcijański Obóz Technologiczny.

Od 2018 roku współpracujemy z Fundacja Działania współtworząc działanie „Drukuj sztukę”.

Oprócz projektów edukacyjnych mamy na swoim koncie współpracę z firmami, instytucjami oraz osobami indywidualnymi, które przeprowadziliśmy przez proces wdrażania technologii druku 3D w swoim miejscu pracy.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Email: info@rabbitform.pl
Telefon: 600-816-927/ 501-939-093
Facebook: facebook.com/rabbitform