Amazon stawia na druk 3D. Drukarki i filamenty już w sprzedaży

Amazon stawia na druk 3D. Drukarki i filamenty już w sprzedaży

„Business, Industrial & Scientific Supplies”, a więc po polsku rzecz ujmując: „Biznes, Przemysł i Nauka”. Tak właśnie nazywa się nowa kategoria zakupów dostępna od dziś na stronie Amazon UK. A w podkategoriach, oprócz artykułów medycznych, sprzętów laboratoryjnych, ubrań roboczych oraz narzędzi oraz produktów przeciwpożarowych, naszym oczom ukazuje się swojsko brzmiące „3D printing”.

Ten dział sklepu na razie dostępny jest tylko w wersji beta, to jednak nie stanowi żadnej przeszkody w wykorzystywaniu jego podstawowych funkcji. Klienci mogą więc rzucić się w wir wyszukiwania, przeglądania i wreszcie kupowania dostępnych artykułów. A tych, choć to dopiero początki, wcale nie jest mało.

Strona główna działu Business, Industrial & Scientific Supplies
W co mogą zaopatrzyć się pasjonaci druku 3D? Np. w drukarkę. Na razie wachlarz modeli proponowanych przez Amazon nie jest zbyt szeroki, ale jeśli poszukujecie np. dobrze znanej maszyny Makerbot Replicator 2 to czeka ona na was w cenie 1,819.30£. Za 1,414.90£ kupicie Zortrax M200, a wydając 318.43£ staniecie się szczęśliwymi (bądż też nie) posiadaczami drukarki da Vinci Junior.

Dostępnych jest również 8 modeli skanerów, a także różnego rodzaju filamenty, dysze i inne drobiazgi. Ogółem w dniu premiery Amazon UK zaproponował internautom 3153 artykuły z dziedziny druku 3D. Z pewnością jednak oferta ta będzie się poszerzać, a my będziemy to śledzić.

W ofercie Amazona znajdziemy m.n. drukarki 3D
Od dzisiaj nowa kategoria zakupów działa również na francuskim, hiszpańskim, włoskim oraz niemieckim Amazonie. Pomysł rozszerzenia europejskich witryn Amazon o dział „Biznes, Przemysł i Nauka” zrodził się na kanwie sukcesu, jaki produkty z tej kategorii osiągnęły w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Indiach.

Napisz do nas, a na organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach dowiesz się wszystkiego o druku 3D.

Autor: Aleksandra Skimina
One thought on “Amazon stawia na druk 3D. Drukarki i filamenty już w sprzedaży

Komentowanie jest wyłączone.